Producent kubków reklamowych, kieliszków ślubnych i pucharów
Dzisiaj Jest
Piątek - 12 sierpień 2022
224 dzień roku

PRODUKCJA

Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się wykonywaniu napisów okolicznościowych na różnego rodzaju wyrobach ze szkła i ceramiki. Przygotowujemy m.in. puchary, wazony, kryształy na uroczystości i imprezy okolicznościowe. Oprócz tego zdobimy oraz wykonujemy napisy, znaki firmowe (stosownie do wymagań klientów) na szkle użytkowym typu: kufle, szklanki, filiżanki, zestawy porcelany oraz kubki ceramiczne i kubki ze stali chromo-niklowej, które ze względu na bardzo wysoką jakość oraz unikalną technikę zdobienia metodą grawerowania zdobyły uznanie wielu firm.


Obok wyżej wymienionych form usługowych zakład nasz specjalizuje się w przygotowywaniu zestawów ślubnych kieliszków do szampana (ale nie tylko) o niepowtarzalnym charakterze. Są one wykonywane na zamówienie klientów, zawierają unikalne zdobienie, imiona państwa młodych oraz datę ślubu. Stanowią wspaniałą pamiątkę, a niska cena powoduje, że cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Produkt ten zdobył uznanie na targach artykułów okolicznościowych FIESTA 2000 w Łodzi. Aby zamówić indywidualny zestaw kieliszków ślubnych wypełnij formularz.
Oprócz kieliszków ślubnych przygotowujemy również wazony z życzeniami urodzinowymi, imieninowymi, pamiątki chrztu i pierwszej komunii, a także napisy na kuflach i kubkach upamiętniające inne jubileusze i wydarzenia.


Nasza firma zajmuje się także produkcją i sprzedażą podświetlanych, szklanych prezenterów reklamowych z wygrawerowaną nazwą firmy bądĄ produktu.


Wykonujemy również tak zwaną "metalizację" wszelkiego rodzaju wyrobów ze szkła, w każdym asortymencie i w każdej ilości, za bardzo konkurencyjną cenę takiej usługi.


Zdobimy złotem (doskonałej jakości) szkło stołowe.

SILVER-GLASS - Producent kubków reklamowych, kieliszki ślubne, puchary okolicznościowe - silverglass@silverglass.pl